Právě vyšlo


Nejlevnější podlahy

15. 5. 2013, 14:36 | Diskuze (0)


Pokládka podlahy

15. 5. 2013, 14:36 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: podlahy-podlahy.cz » Pokládka podlahy
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Poradna
Zavoláme Vám

Pokládka podlahy

Pokládka podlahy

15. 5. 2013, 14:36

Moderní podlahové krytiny vynikají snadnou pokládkou. Jednou z nejjednodušších pokládek je položení plovoucí podlahy. Pokládku plovoucí podlahy zvládne zručný domácí kutil. Specializované firmy provedou pokládku naprosto profesionálně.

Pokládka podlahy

Prodejci a dodavatelé podlahových krytin v mnoha případech disponují kvalitními a zručnými specialisty, kteří naprosto dokonale provedou pokládku. Krásná podlahová krytina také vyžaduje perfektní pokládku, která bude dlouhodobou záležitostí. Investice do kvalitní pokládky je také zárukou dlouhé životnosti podlahy. Přenechte pokládku podlahy profesionálům.

Pokládka plovoucí podlahy

Pokládka plovoucí podlahy není dlouhodobou záležitostí. Díky moderním technologiím jsou pokládky podlah snadnou a nenáročnou prací. plovoucí podlahy nejsou pevně spjaty s podkladem a proto se jim říká plovoucí podlahy. Před samotnou pokládkou se nejprve položí izolační vrstva. Na izolační vrstvu se dále postupně sestavuje plovoucí podlaha z jednotlivých lamel. Jednotlivé lamely jsou opatřeny zámky. Spojení lamel se provádí těmito zámky bez jakéhokoliv lepidla.

Pokládání podlahy z jiných materiálů plovoucím systémem

Pokládání podlah plovoucím způsobem je možné také u jiných podlahových krytin. Tímto jednoduchým systémem pokládky podlah se pokládají také laminátové podlahy, dřevěné a korkové.

Pokládka laminátové podlahy

Laminátové podlahy se hodí pro pokládku plovoucím systémem a také provedení pokládky lepením. Laminátové podlahy se pokládají stejným systémem jako ostatní plovoucí podlahy dřevěné a korkové. Pokládka laminátové podlahy je v podstatě velice rychlá. Běžně se během jednoho dne provede pokládka standardního pokoje. Včetně finálního zalištování.

Pokládka podlahy a následná údržba podlahy

Laminátové podlahy jsou krásné a vysoce elegantní a estetické. Pro zachování jejich krásy a dlouhé životnosti je nutností správná údržba. Správná údržba laminátové podlahy je jedním z podstatnějších faktorů dlouhé životnosti podlahy. Pečujte o novou podlahu kvalitně a dokonale a ona se vám odvděčí krásou po mnoho let.
Zobrazení: 71165 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze