Právě vyšlo

Nejlevnější podlahy

15. 5. 2013, 14:36 | Diskuze (0)


Pokládka podlahy

15. 5. 2013, 14:36 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: podlahy-podlahy.cz » Moderní plovoucí podlahy
Nejlevnější podlahy
Poradna
Pokládka podlahy
Podlahy Praha
Partnerské weby

Dětské matrace pro Vaše miláčky. Je pro vás vysávání moc namáhavé? Pořiďte si centrální vysavač Duovac, který vám ulehčí autopujcovny praha náhradní díly na vrata hörmann moderní podlahy

Zavoláme Vám

Moderní plovoucí podlahy

Moderní plovoucí podlahy

15. 5. 2013, 14:36

Plovoucí podlahy jsou stálým hitem mezi podlahovými krytinami. Staly se jedním z nejžádanějších produktů podlahových krytin pro klasické domácnosti. Plovoucí podlahy se vyrábějí z osvědčených a kvalitních materiálů.

Kvalitní plovoucí laminátové podlahy

Plovoucí laminátové podlahy jsou jedním z typu podlah vhodných pro naše domácnosti. S plovoucími laminátovými podlahami budou vaše interiéry plné estetické krásy s dlouhou životností. Plovoucí laminátové podlahy nejsou pouze krásné, ale také nevyžadují náročnou a nákladnou údržbu. Laminátové plovoucí podlahy jsou podlahami 21 století, kde se snoubí krása s absolutní funkčností a vkusem.

Krásný interiér s plovoucí laminátovou podlahou

Plovoucí laminátové podlahy jsou zcela univerzálními podlahami, které se vyrábějí v mnoha variantách provedení. Plovoucí laminátové podlahy vynikají vysokou stabilitou díky několikavrstvému složení. Plovoucí laminátové podlahy se skládají ze tří vrstev. Prostřední nosná vrstva je velice důležitou součástí a v podstatě ovlivňuje kvalitu podlahy.

Tato vrstva by měla mít tloušťku minimálně 8 mm. Horní nášlapná vrstva se překrývá ochrannou vrstvou s libovolným vzorem. Kvalitní laminátové plovoucí podlahy jsou vysoce stabilní a snesou vysoké zatížení. Nepodléhají také brzkému opotřebení. Předností tohoto typu podlahových krytin je pestrá škála rozmanitých dekorů. Klasické dřevěné dekory laminátových plovoucích podlah budou vždy nadčasovou záležitostí.

Nestárnoucí dřevěné podlahy ceník

Dřevěné podlahy nikdy nezestárnou a při kvalitní údržbě překonají všechna vaše očekávání. Dřevěné podlahy jsou také nestárnoucí klasikou, kde vyniká krása dřeva ve spojitosti s elegancí a neomezenou životností. Ekologický materiál dřevo je stále žádaným pro výrobu podlahových krytin.

Dřevěné podlahy jsou poněkud náročnější počáteční investicí, která se vždy vyplatí a je nadčasová. Cenové relace dřevěných podlah se pohybují v rozmezí zhruba mezi 275 Kč za 1 m2 bez pokládky a DPH. Naopak nejdražší dřevěná podlaha z tropických dřevin se šplhá až k 2 800 Kč za 1 m2 bez pokládky a DPH. Dřevěné podlahy budou vždy atraktivní a krásné.
Zobrazení: 62584 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 1
Chtěl bych se zeptat. Můžu položit plovoucí podlahu přímo n...Tomáš10. 3. 2013
diskuze